Bajkowy strój dla dziecka? Zabawa gwarantowana!

Bajkowy strój dla dziecka? Zabawa gwarantowana!

31 marca, 2022 0 przez Janusz Karłowicz

Szukasz idealnego pomysłu na prezent dla swojego dziecka? Najlepiej, gdyby był ciekawy, ładny, a przy tym pobudzał wyobraźnie, prawda? Bajkowy strój dla dziecka to będzie strzał w 10! Dzieci przecież kochają się przebierać i wcielać w swoje ulubione postacie. Aby poznać najnowsze trendy i kupić najlepszy kostium dla Twojej pociechy – sprawdź nasz ranking!

Miejsce piąte – Psi Patrol

Dzieciaki – zwłaszcza te najmłodsze – kochają bajkę o odważnych i niesamowitych psiakach. Przygody Marshalla i reszty zwierzęcej drużyny, która pomaga potrzebującym i stawia czoła zagrożeniom, dostarczają maluchom ogromną dawkę rozrywki. Nic dziwnego, że tak chętnie wybierają właśnie te przebrania dla dzieci. Kolorowe pelerynki z bajki Psi Patrol perfekcyjnie nadają się dla całej paczki przyjaciół, gdziem każdy może wcielić się w rolę swojego ulubionego bohatera. Tak właśnie powstaje najlepsza drużyna!

Miejsce czwarte – Księżniczki

Czwarte miejsce w naszym rankingu należy do pięknych sukni księżniczek, które od zawsze cieszą się wyjątkową popularnością. Ne ma co się dziwić – dziewczynki chcą przecież wyglądać olśniewająco podczas balów i zabaw. Zatem wybór takiego przebrania to strzał w dziesiątkę! Bajkowe sukienki takich postaci jak: Królewna Śnieżka, Roszpunka czy Kopciuszek podbijają wszystkie rankingi strojów dla dzieci. Kolorowe kreacje z powodzeniem założyć można również podczas bardziej oficjalnych uroczystości, gdyż nie tylko odzwierciedlają znane z bajek postacie, ale są po prostu piękne.

Miejsce trzecie – Ninja

Aktywne i rezolutne maluchy kochają przebierać się za wojowników ninja. Największą popularnością cieszą się oczywiście żółwie, jednak tajemniczy wojownicy ze Wschodu też mają sporo małych przedstawicieli. Bez wątpienia największą radość sprawiają dzieciakom zabawkowe bronie, którymi mogą ze sobą walczyć bezpiecznie w duchu zdrowej rywalizacji. Te stroje dla dzieci także pozwalają na stworzenie drużyny, zarówno czteroosobowej paczki popularnych żółwi, jak i oddziału tajemniczych, zakapturzonych wojowników. Jedni i drudzy zrobią bardzo duże wrażenie.

Miejsce drugie – Superbohaterowie i superbohaterki

Zaszczytne, drugie miejsce w naszym rankingu należy do superbohaterów i superbohaterek, których przebrania od wielu lat wiodą prym, jeśli chodzi o stroje bajkowych postaci. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy uwielbiają przebierać się za komiksowych wojowników i wyobrażać sobie, że mają ich niesamowite super moce. Najpopularniejsze przebrania to: Spiderman, Hulk, Kapitan Ameryka, Thor i Ironman. Dziewczynkom najbardziej podobają się kostiumy Wonder Woman oraz Harley Quinn. Takie stroje to bez wątpienia ogromna radość podczas codziennych zabaw.

Miejsce pierwsze – Kraina Lodu

Na pierwszym miejscu w naszym rankingu najpopularniejszych, bajkowych przebrań dla dzieci nie mogło należeć do nikogo innego. Elsa i Anna – bohaterki bardzo popularnej bajki Kraina Lodu to prawdziwe królowe dziecięcej wyobraźni. Dziewczęta uwielbiają te postacie i często marzą o tym, aby stać się jedną z nich. Wyjątkowe, pięknie wyglądające suknie, czarodziejskie różdżki, korony i inne gadżety – to wszystko sprawia, że wszystkie małe fanki Krainy Lodu szaleją z radości, a podczas zabawy wyglądają wręcz niesamowicie.

Co sądzisz o naszym rankingu bajkowych przebrań dla dzieci? Czy znalazłeś coś, co sprawdzi się idealnie podczas szalonych zabaw Twojej pociechy? A może masz ochotę przygotować coś samemu? Jedno jest pewne – bez wątpienia, strój dla dziecka to prezent idealny!