Czy stok narciarski to dobre miejsce na znalezienie miłości?

Czy stok narciarski to dobre miejsce na znalezienie miłości?

15 września, 2022 0 przez redakcja serwisu

Człowiek zalicza się do gatunku zwierząt, który szuka miłości przez całe życie. Nic dziwnego, że próbujemy znaleźć ją wszędzie: w szkole, na studiach, w pracy. Jednak możliwości jest wiele, a miłość można przecież czyhać na każdym roku, także na stoku narciarskim! Czy jest coś, co możemy zrobić, aby zwiększyć szansę poznania drugiej połówki na stoku? Jak należy się zachować, by przyciągać wzrok innych narciarzy? 

W jaki sposób znaleźć miłość na stoku narciarskim?

Wydawać by się mogło, że stok narciarski to tylko przemierzanie szlaków i jeżdżenie z górki. Nic bardziej mylnego! Otóż na doświadczenie narciarskie składa się przecież wiele różnych czynników: odstanie swojej kolejki na wyciąg, wypożyczenie sprzętu, lekcje nauki narciarstwa. W żadnej z tych czynności nie jesteśmy samotną wyspą — wręcz przeciwnie, często otacza nas całe grono ludzi, którzy chętnie podzieliliby się swoim doświadczeniem. Warto jednak pamiętać, że nie każdy ma w sobie tyle odwagi, by zagadać do kompletnie obcej osoby. Dlatego też, jeśli znajdziemy już kogoś, kto nam się spodoba, warto zacząć od jakiegoś wspólnego mianownika — w ten sposób rozmowa powinna potoczyć się gładko, nie krępując żadnej ze stron. A co może być takim wspólnym mianownikiem? Na przykład obóz sportowy organizowany przez EH School, na którym mamy możliwość poznania osób z całej Polski.

Podstawowe zasady przebywania na stoku

Oczywiście, aby poznać kogoś na stoku, musimy przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Kontrolujemy prędkość i mamy oczy z tyłu głowy, szczególnie jeśli na stoku przebywają także dzieci. Oprócz tego pieszo po stoku poruszamy się wyłącznie po bocznych trasach i stosujemy się do znaków. W razie wypadku natychmiast wzywamy odpowiednie służby. Warto także być uprzejmym i chętnym do pomocy — nigdy nie wiadomo, kiedy strzała amora przeszyje nasze serce!

Miłość, miłość w Zakopanem

A jaka jest najlepsza miejscówka do znalezienia miłości? Na pierwszym miejscu z pewnością będzie Zakopane, czyli miasto-król polskich gór. Zakopane uważa się za niezastąpioną bazą wypadową w góry, gdyż leży tuż przy granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego. Jest otoczone przez Tatry i liczne potoki, które dodadzą całej historii romantyzmu. Do Zakopanego warto jeździć o każdej porze roku: zimą można jeździć po stokach, natomiast latem podziwiać piękno górskiej przyrody.