Długopisy drewniane – pomysł na eko gadżet reklamowy!

Długopisy drewniane – pomysł na eko gadżet reklamowy!

29 lipca, 2022 0 przez redakcja serwisu

Już od wielu lat długopisy są najczęściej kupowanymi gadżetami reklamowymi. Obecnie są one dostępne w wielu wariantach i można dopasować je specjalnie do potrzeb swojej firmy. Gdy liczy się podkreślenie jej eko wizerunku, najlepiej zdecydować się na eko gadżety. Strzałem w dziesiątkę będą wtedy drewniane długopisy reklamowe!

Drewniane długopisy reklamowe – dla jakiej firmy będą najlepsze?

Długopisy jako gadżety reklamowe są oferowane w zróżnicowanych wariantach. Znajdujące się wśród nich dlugopisy drewniane nie tylko są bardzo praktycznymi gadżetami, ale również dzięki nim można budować pozytywny wizerunek swojego biznesu.

Przede wszystkim długopisy drewniane rekomendowane są dla tych firm, które chciałyby dzięki takim gadżetom podkreślić, jak ważna jest dla nich ochrona środowiska naturalnego. Drewno, które jest surowcem naturalnym, jest wtedy bardzo dobrą alternatywą dla plastiku, z którego wykonuje się często długopisy reklamowe.

Warto też wskazać, że dlugopisy drewniane wyglądają bardzo efektownie, dlatego mogą być one ciekawym sposobem na podkreślenie stylu firmy.

Rodzaje drewnianych długopisów reklamowych

Producenci oferujący długopisy drewniane z logo mogą przedstawić je swoim klientom w ciekawych wariantach do wyboru. Warto więc zobaczyć, jakie dlugopisy drewniane są dostępne, by wybrać taki model, który będzie najlepszym zakupem.

Najczęściej kupowane są drewniane długopisy z przyciskiem, które pozwalają na wysuwanie i wsuwanie wkładu. Mają one również praktyczny uchwyt, czyli klip, który pozwala na ich łatwe powieszenie w kieszeni, teczce.

Można także zdecydować się na tańsze i prostsze dlugopisy drewniane bez przycisku. Są one dostępne w prostym kształcie, ale można również zdecydować się na te profilowane, które są prostsze w trzymaniu w dłoni.

Jak wybrać odpowiednie długopisy drewniane?

Dobierając gadżety jak dlugopisy drewniane, warto uwzględnić ich rodzaj oraz kolorystykę wkładu.

Gdy chcemy uzyskać efekt eleganckiego, trwałego długopisu, a tym samym pozytywnie wpłynąć na wizerunek firmy, warto wybrać droższe długopisy z przyciskiem. Te tańsze, bez przycisku, często wybierane są jako długopisy udostępniane w siedzibach firm, podczas targów.

Ile kosztują długopisy drewniane?

Ceny długopisów drewnianych rozpoczynają się już od około 80 groszy netto za jedną sztukę, natomiast wyższej jakości modele mogą kosztować nawet około 6 złotych netto.

Do cen długopisów należy również dodać koszty związane z personalizacją, czyli z wykonaniem nadruku albo grawerunku na drewnie.