Jakie olejki są najlepsze do świec sojowych?

Jakie olejki są najlepsze do świec sojowych?

15 września, 2022 0 przez redakcja serwisu

Zapachowe świece sojowe dzięki wysokiej jakości olejkom mogą zapewnić długotrwale unoszący się zapach. Niewielka ilość olejku eterycznego czy zapachowego pozwala otrzymać bardziej intensywny zapach, a także mieszać je ze sobą w celu uzyskania niepowtarzalnych aromatów. Jakie olejki wybrać do świec sojowych?

Olejki zapachowe do produkcji świec – jakie mają zalety?

Olejki zapachowe do produkcji świec świetnie nadają się do aromatyzowania powietrza. Ich kojąca woń jest możliwa do uzyskania dzięki temu, że powstają z roślin z substancji syntetycznych. W niektórych z nich w ogóle nie dodaje się naturalnych ekstraktów zapachowych, ale nie wpływa to na bezpieczeństwo czy gorsze właściwości.  Olejki zapachowe posiadają także właściwości odprężające i relaksujące. Olejki do produkcji świec występują także w wielu różnych zapachach, dzięki którym można stworzyć ciekawe połączenia.

Olejki eteryczne do świec sojowych – czym się wyróżniają?

Olejki eteryczne powstają na skutek destylacji z różnych części roślin – liści, owoców, korzeni lub kwiatów. To przede wszystkim bardzo proste i czyste zapachy przybliżające do natury. Zapalając świecę sojową z olejkiem eterycznym, można przenieść się do aromatycznego lasu, na kwiecistą łąkę czy energetyzującą trawę. Naturalne olejki eteryczne posiadają także szereg właściwości prozdrowotnych, które pomagają odstresować się i pozbyć takich dolegliwości, jak nadciśnienie czy bóle głowy. Łączenie ze sobą olejków eterycznych i odkrywanie nowych zapachów to także ciekawe doświadczenie. Oryginalne nuty zapachowe mogą wpływać na samopoczucie, ciśnienie krwi, odporność czy otulać zmysły. Warto także zwrócić uwagę na to, że w trakcie spalania świeca sojowa z olejkiem eterycznym nie wydziela groźnych dla zdrowia i samopoczucia substancji chemicznych. Rozbudowaną ofertę tych produktów proponuje m.in. hurtownia olejków eterycznych i zapachowych Naturalne Aromaty 2, która dba o samopoczucie Klientów.

Olejki do świec sojowych – gdzie kupić?

Wysokiej jakości olejki eteryczne lub zapachowe do świec sojowych mogą wpływać na samopoczucie użytkowników i funkcjonalność świeczki. Aby jednak tak się stało, warto wybierać tylko renomowane hurtownie olejków eterycznych oraz zapachowych, które sprzedają całkowicie bezpieczne wyroby. Specjaliści sprzedają produkty o właściwościach odprężających lub leczniczych. Naturalne produkty od takich hurtowni pomogą np. zwalczyć nawracające problemy ze skórą, obniżyć gorączkę czy poprawić wygląd cery. Wysokiej jakości wyroby powstają w 100% z roślin, kwiatów i drzew stosowanych na szeroką skalę np. w przemyśle farmaceutycznym.