Mercedesy z Japonii. Polecane modele

Mercedesy z Japonii. Polecane modele

30 listopada, 2022 0 przez redakcja serwisu

Mercedes jest marką, której z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Od wielu lat jest wymieniany jako jedna z wiodących marek samochodowych. Konsumenci oceniają mercedesy jako wytrzymałe, eleganckie i robiące wrażenie. Niektóre modele sprowadza się do Polski z naprawdę odległych krajów. Artykuł przybliża najpopularniejsze mercedesy z Japonii. Dowiedz się, czym się charakteryzują i jakie mają parametry.

Mercedes-Benz SL 350 Roadster

Mercedes-Benz SL 350 Roadster to wysokiej klasy samochód osobowy. Pierwsza wersja produkowana była już w 2006 roku. Jego maksymalna moc wynosi 200 kW. Charakteryzuje się sześciocylindrowym silnikiem w układzie v, o pojemności 3498 cm3. Mercedes-Benz SL 350 Roadster z pewnością robi wrażenie. Ma dwoje drzwi i dwa siedzenia. Charakteryzuje go również długa maska i stosunkowo krótki tył. Ten mercedes sprowadzany z Japonii jest uosobieniem luksusu, elegancji i wysokiej klasy. Zarówno jego wygląd, jak i parametry zdobywają wielu zwolenników.

Mercedes-Benz CLS 500

Mercedes-Benz CLS 500 to samochód, który z pewnością można określić słowem ekskluzywny. Produkowany był od 2004 roku do 2006 roku. Jest samochodem osobowym, wyposażonym w cztery pary drzwi i pięć siedzeń. Jego maksymalna moc wynosi 225 kW, a silnik składa się z ośmiu cylindrów o pojemności 4966 cm3. Mercedes-Benz CLS 500 cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Konsumenci cenią sobie komfort jazdy, który zapewnia ten model i doceniają jego elegancki wygląd zarówno zewnętrzny, jak i wewnętrzny.

Na co zwracać uwagę kupując importowane auto z Japonii?

Zakup samochodu to poważna decyzja, która często bywa stresująca i wywołuje szereg obaw. Wybrane auto powinno służyć osobie, która go kupuje przez lata, dlatego większość klientów stara się  wybrać dla siebie idealny model. To szczególnie istotne w przypadku zakupu samochodu drogiego i luksusowego. Decydując się na zakup Mercedesa z Japonii, warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy zajmującej się taką sprzedażą. Jedną z godnych polecenia jest na przykład importer aut z Japonii TokioCars. Specjaliści z firmy przeprowadzają klienta przez cały proces: od wyboru samochodu, spisania umowy, wpłacenia zaliczki i reszty kwoty, importowania samochodu do odebrania wymarzonego auta. Proces przez cały czas przebiega płynnie, dzięki czemu konsument nie musi się niczego obawiać.