Sharp FP-J80EUW – oczyszczacz powietrza do zadań specjalnych

Sharp FP-J80EUW – oczyszczacz powietrza do zadań specjalnych

22 września, 2022 0 przez Janusz Karłowicz

Japońska marka Sharp jest znana szerzej z produktów z działu elektroniki użytkowej i choć nie jest największym z liderów, np. wśród telefonów komórkowych czy sprzętów AGD to już w branży oczyszczaczy powietrza wiedzie prym.

Oczyszczacze powietrza marki Sharp zyskały duże uznanie zarówno wśród użytkowników, jak i recenzentów testujących urządzenia do sterylizacji powietrza. Mnogość modeli od tego producenta również zasługuje na uznanie, dzięki czemu z łatwością dopasujemy model do konkretnego pomieszczenia a także naszych oczekiwań.

Dlaczego warto wybrać oczyszczacze powietrza marki Sharp? 

Oczyszczacze japońskiego producenta są przede wszystkim skuteczne, wszystko to dzięki zaawansowanej, wieloetapowej filtracji. Wykorzystując najlepsze metody i zaawansowane filtry zyskujemy czyste powietrze pozbawione zanieczyszczeń. Na uznanie zasługuje również prosta, nieskomplikowana obsługa, ładny, designerki wygląd, oraz jedyna taka funkcja jonizacji w technologii Plasmacluster. Decydując się na oczyszczacz powietrza marki Sharp można także mieć pewność co do bezpieczeństwa urządzenia, co potwierdzają certyfikaty. Cena urządzeń różni się w zależności od tego jaki model wybierzemy, choć w porównaniu z konkurencją oczyszczacze powietrza marki Sharp wcale nie są tak drogimi.

 

Oczyszczacz powietrza Sharp FP J80EU W 3117

Jaki model wybrać do dużego pomieszczenia? 

Duże pomieszczenie, wymaga odpowiednich rozwiązań. Jeśli szukamy urządzenia do większej powierzchni śmiało możemy szukać wśród urządzeń japońskiego producenta. Dobrym przykładem urządzenia dla wymagających jest model oczyszczacz SHARP FP-J80EUW. Jakie są jego cechy charakterystyczne?

  • Naje się do bardzo dużych powierzchni, ponieważ jego wydajność wynosi aż 480m3/h, natomiast powierzchnia oczyszczania to 62 m2. To parametry, które należy dopasować jeśli oczekujemy, że urządzenie będzie dawać z siebie 100% możliwości.
  • Filtruje powietrze wieloetapowo- oczyszczacz SHARP FP-J80EUW, do filtracji wykorzystuje takie filtry jak : wstępny, węglowy, HEPA, a także jonizator w technologii charakterystycznej dla urządzeń od Sharp- Plasmacluster. Wieloetapowa filtracja charakteryzuje najlepsze urządzenia, kiedy we wnętrzu oczyszcza do powietrza zainstalowano wile filtrów, powietrze zanim wrócić do pomieszczenia musi przejść kilka etapów filtracji, tak zaawansowany proces sprawia, że powietrze jest wyraźnie bardziej świeże i rześkie, a przede wszystkim, czego nie widać gołym okiem pozbawione zanieczyszczeń najczęściej w nim występujących w tym również brzydkich zapachów i alergenów.
  • Inteligentne działanie- bardziej zaawansowane modele oczyszczaczy do powietrza, to inteligentne urządzenia, które są w stanie pracować samodzielnie, bez obsługi użytkownika, dopasowując swoja pracę do panujących warunków czy temperatury.
  • Cicha praca- oczyszczacz SHARP FP-J 80 EUW, pracuje na tyle cicho, że nie będzie przeszkadzał w codziennych czynnościach, czy śnie, dlatego nadaje się zarówno do pokoju dziennego, jak również pokoju dziecka, czy sypialni.
  • Zaawansowane tryby pracy- oczyszczacze powietrza marki Sharp różnią się nie tylko powierzchnią oczyszczania i wydajnością, ale również trybami pracy, im bardziej zaawansowany, tym więcej trybów oferuje. W modelu oczyszczacz SHARP FP-J80EUW są to : tryb manualny, tryb auto,tryb nocny, tryb pyłki, tryb Clean Ion Shower tryb Plasmacluster Spot.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl