Zobacz, dlaczego warto zamówić drinkbar na wesele!

Zobacz, dlaczego warto zamówić drinkbar na wesele!

29 lipca, 2022 0 przez redakcja serwisu

Coraz częściej na imprezach weselnych gości drinkbar. Dlaczego warto zdecydować się na jego zamówienie? Jak wybrać dobrą firmę, która może rozstawić swój bar i serwować drinki? Doradzamy!

Drinkbar na wesele – na czym to polega?

Usługa jak drinkbar na wesele – https://mobilni-barmani.pl/barman-na-wesele-cena/ polega na zamówieniu baru wraz z obsługą barmańską. Dzięki temu goście biorący udział w wydarzeniu mogą zamawiać drinki bezpośrednio u profesjonalnego barmana.

Drinki szykowane są przez barmana w wielu wariantach, również bezalkoholowym, dlatego mogą być one ciekawym wyborem dla dzieci, osób niepijących alkoholu. Dodatkowo barman może zaprezentować gościom swoje umiejętności podczas efektownego pokazu barmańskiego.

Obecnie drinkbar na wesele to bardzo popularna usługa, dlatego na jego zamówienie decyduje się wielu narzeczonych, którzy chcą, aby ich impreza była jeszcze lepsza.

Dlaczego warto zdecydować się na drinkbar na wesele?

Usługa tego typu związana jest z wieloma zaletami. Dlaczego warto się na nią zdecydować?

Przede wszystkim drinkbar na wesele to urozmaicenie listy alkoholi dostępnych podczas imprezy. Obecnie coraz rzadziej goście piją samą wódkę czystą i zamiast niej sięgają po różne drinki. Wtedy może przygotowywać je dla nich profesjonalny barman.

Ponadto drinkbar na wesele to większa wygoda dla organizatorów przyjęcia oraz dla gości. Nie trzeba wtedy samodzielnie zajmować się kupowaniem różnych typów alkoholi, ponieważ za wszystko odpowiedzialna będzie firma obsługująca drinkbar.

Oczywiście, nie można zapominać też o tym, że drinkbar na wesele to świetny sposób, by nadać imprezie prestiżowy, luksusowy wymiar.

Jak wybrać odpowiedni drinkbar na wesele?

Dzisiaj usługa jak drinkbar na wesele jest bardzo popularna i oferuje ją wiele firm specjalizujących się w obsłudze eventów.

Wybierając odpowiedni drinkbar na wesele, warto jednocześnie zwrócić uwagę na parę ważnych czynników, by usługa była w pełni udana, a goście podczas przyjęcia zadowoleni.

Przy zamawianiu drinkbaru na przyjęcie weselne warto zwrócić uwagę na:

  • Zakres obsługi – usługa może obejmować tylko przygotowywanie drinków, ale również dodatkowe usługi, na przykład pokazy barmańskie.

  • Ilość alkoholi i liczbę drinków – można je uzgodnić razem z firmą, na przykład zamówić na imprezę po 7-8 drinków dla każdego z gości.

  • Liczbę barmanów – w przypadku większych eventów drinkbar na wesele powinien być obsługiwany nie przez jednego, ale przez dwóch barmanów.

  • Rodzaje drinków – warto uzgodnić, jakie drinki powinny być dostępne na evencie, aby każdy z gości mógł znaleźć wśród nich coś dobrego dla siebie.

  • Koszty dojazdu – mogą być one doliczone dodatkowo, na przykład wtedy, gdy event ma odbywać się w oddalonym miejscu.